28. 04. 2022

Nemocniční zpravodaj DUBEN 2022

V novém čísle vám představujeme Oddělení plicní a TBC a Léčebnu tuberkulózy a respiračních onemocnění. Generální ředitel vás provede zajímavými událostmi uplynulých dvanácti měsíců.
Tématem měsíce je Etiketa a komunikace ve zdravotnictví. Články našich zaměstnanců doplňuje rozhovor s uznávaným odborníkem na etiketu Ladislavem Špačkem.
Léto se kvapem blíží a sluníčko bohužel nemusí způsobovat jen hezké opálení. Přinášíme vám proto mnoho užitečných informací o prevenci rakoviny kůže a péči o kožní znaménka.
Sekce domácí lékař vás seznámí se správným měřením tělesné teploty a přiblíží fungování e-receptu.
Samozřejmě nechybí ani informace z kongresů a další zajímavé čtení.

Nové číslo naleznete zde

Děkujeme, že nás čtete.