25. 03. 2022

Nemocniční zpravodaj BŘEZEN 2022

Dnes vám přinášíme březnové číslo Nemocničního zpravodaje. Tentokrát se v sekci Představujeme dozvíte vše o tom, jak funguje Oční oddělení naší nemocnice. Seznámíte se s prostory nového Endoskopického centra a Hemodialyzačního střediska, zjistíte více o srdečním infarktu, co je jeho příčinou a jaké jsou projevy jeho nástupu, nebo o tom, jaké jsou předpoklady dobré imunity.

Nechybí samozřejmě zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci ani tradiční křížovka:)

Jsme rádi, že nás čtete ❤️