CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
07. 06. 2018

Nemocnici České Budějovice, a. s. navštívil premiér vlády ČR s vybranými ministry

Nemocnici České Budějovice dává ministr Adam Vojtěch za vzor

 

V úterý 5. června navštívila jihočeskou metropoli vláda v demisi. Premiér Ing. Andrej Babiš s ministry vyrazili i do Nemocnice České Budějovice. Průvodcem po zařízení jim byl předseda představenstva MUDr. Břetislav Shon.

 

„Je to úžasné. Takovou nemocnici jsem snad ještě neviděl, možná jen v Uherském Hradišti," okomentoval Andrej Babiš hospodaření nemocnice.

 

„Oceňuji váš systém nákupu. To je to, co nyní chceme převzít i v ostatních nemocnicích. To, v čem jihočeská nemocnice slouží jako vzor. A já ji také všude za vzor dávám,“ uvedl na adresu českobudějovické nemocnice ministr zdravotnictví Mgr. et. Mgr. Adam Vojtěch, který se v Českých Budějovicích narodil.

 

Zdravotníci se od zástupců vlády mimo jiné dozvěděli, že by jim mělo ubýt papírování. „Redukujeme zdravotnickou dokumentaci, novelou vyhlášky. Zjednodušená legislativa ušetří zdravotníkům čas, který tak mohou věnovat péči o pacienty,“ upřesnil ministr Vojtěch. 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje