CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
04. 02. 2021

Nemocnice České Budějovice znovu rozšíří nabídku termínů na antigenní testování pro pendlery

Vzhledem k obrovskému zájmu o antigenní testování rozšíří Nemocnice České Budějovice, a.s. již tuto neděli, tj. 7. února, testovací kapacitu.

„V souvislosti s ne zcela přehlednou situací, která se týká testování pendlerů dojíždějících za prací do Rakouska, jsme se rozhodli pendlerům v jejich nelehké situaci v rámci našich možností co nejvíce pomoci a na neděli 7. února v čase 7 - 13 hod uvolnit další testovací kapacity. Je potřeba občanům jasně a na rovinu říci, že vzhledem k prioritním úkolům, které plníme, není v silách nemocnice plně uspokojit poptávku všech pendlerů. Dle dostupných informací by měla být testovací kapacita zajištěna přímo v Rakousku, naší snahou je pomoci v úvodní fázi, než se situace stabilizuje. Zájemci o testování se musejí registrovat prostřednictvím našich webových stránek, kam byly nové termíny již přidány. Bez registrace nebude testování možné,“ uvedl generální ředitel Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje