04. 06. 2021

Nemocnice České Budějovice přijme VEDOUCÍHO REFERENTA do Oddělení vykazování zdravotní péče

Náplní pracovní pozice je zejména:

• logistika předávání dat zdravotním pojišťovnám
  • analýza, kontrola, statistika dat o zdravotní péči
  • identifikace rizik souvisejících s úhradou zdravotní péče
  • práce s klinickými a manažerskými informačními systémy

NABÍZÍME:

• NADSTANDARDNÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ
  • vynikající kolektiv
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek u jednoho z největších, prosperujících a stabilních zaměstnavatelů Jihočeského kraje
  • Množství zaměstnaneckých výhod

VÍCE INFORMACÍ ZDE

V případě, že Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete životopis a stručný motivační dopis  elektronickou formou na emailovou adresu monika.valentova@nemcb.cz.

Kontaktní osoba: Monika Valentová, tel. 774 001 700