19. 04. 2021

Nemocnice České Budějovice přijme pro Klinickou hematologii a Transfúzní oddělení nové lékařky a lékaře

Nemocnice České Budějovice, a.s. hledá pro Klinickou hematologii a Transfúzní oddělení nové lékařky a lékaře.

Lékařkám a lékařům dáváme možnost zapojit se do pohotovostních služeb, interní kmen zajišťujeme v rámci nemocnice.

Nabízíme také ubytování za výhodných podmínek či práci na zkrácený úvazek.

Podívejte se na naše náborové video, těšíme se na Vás :-)

Více informací naleznete na: PRACOVNÍ NABÍDKA.

Zájemci se mohou hlásit na emailu: motan.vit@nemcb.cz.