387 87 11 11
Víc než nemocnice.
09. 02. 2021

Nemocnice České Budějovice převzala od společnosti LINET hlavní cenu za vítězství v anketě Nemocnice ČR 2020

Nemocnice České Budějovice, a.s. byla nejlépe hodnocenou nemocnicí v rámci celé České republiky. Uspěla v hodnocení spokojenosti a bezpečnosti pacientů, zaměstnanců a také v kategorii finanční kondice a stala se tak absolutním vítězem pro rok 2020.

 

Jsem velmi rád, že jsme se mohli osobně potkat a předat Nemocnici České Budějovice, a.s. hlavní cenu za výhru v námi pořádaném hodnocení Nejlepší nemocnice ČR v roce 2020,“ uvedl Daniel Vavřina, zakladatel HealthCare Institute o.p.s.

Obchodní ředitel společnosti LINET Zdeněk Grimm předal do rukou primáře Anesteziologicko-resuscitačního oddělení MUDr. Richarda Tesaříka nové lůžko pro intenzívní péči Eleganza 5.

„Jsem nadšený, že vítězem v anketě HCI je právě Vaše nemocnice. Přeji Vám, aby se Vám dařilo
i v následujících letech a doufám, že v poskytování kvalitní a bezpečné péče napomáhají i naše lůžka,“
doplnil ředitel Grimm.

Generální ředitel Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. poděkoval HealthCare Institute o.p.s. za ocenění, kterého si českobudějovická nemocnice velice váží. „První místo v anketě Nemocnice ČR 2020 je oceněním práce našich zaměstnanců. Přijímáme jej s velkým respektem, čelní pole je velmi vyrovnané a není jednoduché zvítězit. Velice děkujeme společnosti LINET za lůžko Eleganza 5. Jde o lůžko nejvyšší kvality, které rozšíří naše vybavení intenzivní péče. Lůžko umístíme na našem Anesteziologicko-resuscitačním oddělení, které sloužilo a stále slouží jako covidová jednotka,“ sdělil generální ředitel Šnorek.