21. 03. 2022

Nemocnice České Budějovice opět otevírá předporodní kurzy a nabízí možnost prohlídek porodních sálů

PROHLÍDKY PORODNÍCH SÁLŮ
Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice České Budějovice opět nabízí možnost prohlídek porodních sálů pro nastávající rodiče. Tyto budou probíhat pravidelně každé úterý od 14:00 hodin. První termín prohlídky je 22.3.2022.
Podmínkou je předchozí telefonické objednání na tel. č. 387 874 523. Kapacita je omezena. V případě obsazených porodních boxů se termín prohlídek posouvá.

PŘEDPORODNÍ KURZY
Od dubna otevírá nemocnice také předporodní kurzy. Registrace na kurz je možná POUZE přes webový formulář. Na první turnus je možno se registrovat v úterý 29. 3. od 10:00 hodin. Formulář zůstává aktivní do naplnění kapacity 20 osob.
Veškeré informace včetně zmíněného formuláře naleznete zde: https://www.nemcb.cz/./gynekologicko./predporodni-kurzy/

Těšíme se na vás.