CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni
09. 10. 2017

Nemocnice České Budějovice hodlá veřejnosti představit formou videí zajímavé operace. První vlaštovka je na světě

Více přiblížit veřejnosti svět medicíny. Takový je cíl nového videa, které Nemocnice České Budějovice představila v uplynulých dnech na svých webových stránkách a sociálních sítích. Zachycena je na něm artroskopická operace hlezenního kloubu. 

„Jedná se o první vlaštovku z plánovaného cyklu videí. Do budoucna hodláme natočit další zajímavé operace,“ uvádí tisková mluvčí nemocnice Iva Nováková. Upozorňuje také, že video komentuje přímo MUDr. Libor Filip, který zákrok prováděl. „Snažili jsme se o co největší autenticitu, výsledek by tolik nevyzněl, kdyby byl v klipu zachycen hlas profesionálního dokumentaristy.“


Dynamický klip zachycuje zhruba třicetiminutovou operaci poškození chrupavek kloubu. „Artroskopické operace kloubů jsou jedny z nejčastějších operací na ortopedickém oddělení Nemocnice České Budějovice. Většinou se jedná o artroskopie kolenních nebo ramenných kloubů, ale je možné artroskopicky ošetřit i jiný kloub,“ říká ve videu Libor Filip. Právě operace hlezenního kloubu je příkladem.

Celou fotogalerii naleznete zde!

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace