CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
24. 02. 2022

Nemocnice České Budějovice dnes převzala hlavní cenu za vítězství v celorepublikové soutěži Nejlepší nemocnice ČR 2021

Nemocnice České Budějovice, která získala ocenění Nejlepší nemocnice ČR 2021 v anketě HealthCare Institute o.p.s., dnes převzala z rukou obchodního ředitele společnosti Linet Bc. Zdeňka Grimma hlavní cenu.

Gynekologické křeslo Graciella převzal za vedení nemocnice generální ředitel MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. a za Gynekologicko-porodnické oddělení primář MUDr. Miloš Velemínský, Ph.D. s vrchní sestrou Bc. Lucií Petroušovou. Mezi zúčastněnými nechyběl ani ředitel a zakladatel pořádající organizace Daniel Vavřina.  

„Graciella disponuje jedinečným dvousloupovým designem, který umožňuje jednoduché polohování křesla a zvyšuje komfort vyšetření jak lékařům, tak pacientkám. Nespornou výhodou je možnost základního vyšetření včetně ultrazvuku na jednom místě, aniž by se pacientka musela přesouvat."  [z TZ společnosti Linet].

Za předání hlavní ceny srdečně děkujeme.


Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje