CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni
04. 10. 2016

Krátké ohlédnutí za DNEM SRDCE v Nemocnici České Budějovice

Dne 29. 9. 2016 se návštěvníci českobudějovické nemocnice měli možnost zúčastnit velké akce uspořádané ku příležitosti Světového dne srdce. V horním areálu Nemocnice si na různých stanovištích mohli nechat u přítomných lékařu a zdravotnického personálu Kardiologického oddělení změřit tlak a zeptat se na otázky týkajících se problematiky srdce.
 
K akci se připojily rovněž dvě zdravotní pojišťovny, a to Všeobecná zdravotní pojišťovna a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky. Na její pozvání dorazila herečka Chantal Poullain, která si rovněž nenechala ujít prohlídku Neonatologické a Dětského oddělení Nemocnice České Budějovice, a výživový poradce Petr Havlíček, který přítomným návštěvníkům radil, jak se zdravě stravovat.
 
Akce se zúčastnili pacienti, návštěvníci nemocnice i děti z mateřských a základních škol. Ty nejvíce nadchlo zejména velké nafukovací průchozí srdce. Navíc na ty nejmenší čekali nejrůznější soutěžní kvízy a drobné dárkové předměty.
 
Celý den jsme pro Vás natáčeli a přinášíme Vám krátkou videoreportáž z této výjimečné akce:
 
 

Fotogalerie z akce - zde

 
Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace