CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
25. 05. 2016

Hvězdný fotbal pomůže malým pacientům českobudějovické nemocnice

Hvězdný fotbal pomůže malým pacientům českobudějovické nemocnice

Hvězdy českého sportu a showbyznysu se opět po roce utkají ve fotbale, aby pomohly malým pacientům dětského oddělení českobudějovické nemocnice. Právě jim bude patřit výtěžek z 9. ročníku charitativní fotbalové exhibice Pomáháme fotbalem, která se uskuteční v neděli 29. května od třinácti hodin na stadionu Dynama v Českých Budějovicích.

Na Dynamu se utkají: tým poskládaný ze členů Motoru, Dynama a Jihostroje, dále Mádl tým a Real Top Praha. Akci obohatí čtyři koncerty: Xindla X, Ewy Farne a poslední vítězky Československo hledá superstar Emmy Drobné a dále kapely Ready Kirken. Vedle nich přislíbili účast herci, zpěváci a moderátoři jako například Jiří Mádl, Johny Machette, Vojta Dyk, Vojta Kotek, Robert Záruba, Adam Mišík, modelky Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková a sportovci Alexandr Salák, Martin Hanzal, Jiří Novotný, Jakub Smrž a mnozí další.

Více informací o akci a program v tiskové zprávě - zde

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje