CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
03. 03. 2021

Bez rezervace termínu do OČKOcenter nechoďte. Je to zbytečné, apeluje kraj

Jihočeský kraj apeluje na občany, aby se bez řádné rezervace termínu nevydávali do OČKOcenter v naději, že by na ně mohla zbýt očkovací látka. Opravdu je to zbytečné. 

Počet termínů k očkování je totiž vypsán na základě počtu dodaných vakcín.

Vyčkejte proto prosím vždy, až vám dorazí tzv. zvací SMS s PIN2, jejímž prostřednictvím budete vyzváni, že si již můžete zarezervovat termín na příslušný den a čas, ve kterém se následně do příslušného OČKOcentra dostavíte.

Každá očkovací dávka má tudíž svého majitele. V případě, že se v předepsaném termínu do OČKA nedostaví, uvolní se dávka pro další čekatele zapsané v pořadníku.

Pokud si s rezervací nebudete vědět rady, můžete využít například bezplatného poradenství Jihočeského kraje na telefonním čísle 800 100 450, které je v provozu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.

Případně se zajít zeptat do poradenských či registračních center, která nabízejí některá města či obce.

Žádáme vás proto, buďte prosím trpěliví a do OČKOcenter se opravdu vydejte teprve poté, co obdržíte řádný očkovací termín. Ušetříte si zbytečnou cestu a zároveň nebudete přidělávat práci těm, kteří chod OČKOcenter zajišťují.

Velice vám děkujeme za pochopení.   

 

 

 

 

https://www.kraj-jihocesky.cz/bez-rezervace-terminu-do-ockocenter-nechodte-je-zbytecne-apeluje-kraj

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje