CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
hc

Jak se k nám dostanete

 

 

Autobusy a trolejbusy MHD

K areálu Nemocnice České Budějovice se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou. Přímo u Horního areálu nemocnice se nachází zastávka U Nemocnice (trolejbus č. 2 a autobusy č. 13 a 15).

Další možností je dopravit se do zastávky Nemocnice, která je na Lidické třídě. Sem vás doveze trolejbus č. 5 a autobus č. 7 (případně noční č. 53). Zastávka je vzdálena cca. 5 minut pěší chůze od Horního i Dolního areálu nemocnice.

Informace o konkrétním spojení získáte na webových stránkách Dopravního podnik města České Budějovice, DPJČB (www.dpmcb.cz), případně na stránkách IDOS (http://jizdnirady.idnes.cz/ceskebudejovice/spojeni/).

Doprava autem

Loc: 48°57'36.378"N, 14°28'9.930"E

Placené parkoviště je u Horního areálu nemocnice, hned před hlavním vstupem. Zde jsou i vyhrazená místa pro invalidy.

Poplatky za parkování před hlavním vstupem do nemocnice:

  • Jedna hodina parkování je zdarma.
  • Zákazníci lékárny, kteří se prokáží paragonem, mají dvě hodiny parkování zdarma.
  • Pacienti, kteří se při propuštění z nemocnice prokáží na informacích ve vstupním terminálu propouštěcí zprávou, mají parkování zdarma.

Další dostupná placená parkoviště jsou v ulici L. B. Schneidera (před chirurgickým, dětským pavilonem a neonatologickým oddělením).

Pro imobilní a akutní případy je vyhrazen samostatný vjezd z ulice L. B. Schneidera.

Do nemocnice pěšky

Nemocnice České Budějovice je vzdálena asi 30 minut pěší chůze od centra Českých Budějovic.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje ISO 27001. logo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace