CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Lékárna ve vstupním terminálu je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně

 

Lékárna poskytuje lékárenskou péči pro veřejnost a pro Nemocnici České Budějovice a. s.

Disponuje širokou paletou léčiv vázaných na recept a zdravotnických pomůcek vydávaných na poukazy, bohatou nabídkou volně prodejných léčiv, potravních doplňků a zdravotnických pomůcek. Zjistěte více o službách poskytovaných lékárnou.

Lékárna nabízí svým zákazníkům výhodnou slevovou kartu. (Informační leták zde)

Držitelé zákaznických karet Lékárny Nemocnice České Budějovice mohou za nákup v libovolné výši získat další 2 hodiny parkování zdarma.

Lékárna Nemocnice České Budějovice, a.s. je lékárnou s odbornými pracovišti (odborné pracoviště pro přípravu sterilních léčivých přípravků s obsahem cytotoxických látek, odborné pracoviště pro přípravu sterilních léčivých přípravků ostatních – bez protimikrobní přísady, odborné pracoviště pro kontrolu léčivých přípravků a zkoumadel). V plném rozsahu zajišťuje specializovanou lékárenskou péči jednotlivým oddělením a ambulancím nemocnice. Zdejší farmaceuti spolupracují při tvorbě lékových pozitivních listů, podílejí se na farmakoekonomice a lékové politice nemocnice. Lékárna se aktivně účastní na pregraduální průpravě studentů farmaceutických fakult, na postgraduální přípravě zdravotnických pracovníků, zejména lékárníků a farmaceutických asistentů. Lékárna je akreditovaným pracovištěm pro přípravu atestantů v oboru nemocniční lékárenství.

V lékárně je zaměstnáno 18 farmaceutů, 14 farmaceutických asistentek a 7 sanitářů.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace