CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení kardiochirurgie a hrudní chirurgie

Požadavky

Lékař, optimálně čerstvě ukončené vysokoškolské studium LF, ev. lékař s ukončeným základním kardiochirurgickým/chirurgickým kmenem. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. 

Nabízíme:

Zajímavou práci v na plný pracovní úvazek  na akreditovaném  pracovišti kardiochirurgie a hrudní chirurgie. Oddělení je součástí komplexního kardiovaskulárního centra s úzkou návazností na kardiologické oddělení, plicní oddělení a traumacentrum. Je součástí krajské nemocnice s veškerým zázemím, komplexním přístupem a léčbou. Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní mzdové ohodnocení, dotované stravování, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené navíc nad stanovený rámec.

 

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Doc. MUDr. Aleš Mokráček,CSc., primář kardiochirurgické části oddělení, 

e-mail: mokracek@nemcb.cz

Tel: 387874200 - 01

MUDr. Jiří Krbec, primář hrudní části oddělení

e-mail: krbec.jiri@nemcb.cz

Tel: 387874208 

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace