CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Chatový tábor Slavkov

 

Nové stránky dětského tábora:  www.ldt-slavkov.estranky.cz

 

"Nemocnice České Budějovice a.s. provozuje, prostřednictvím Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Nemocnice České Budějovice, dětský tábor Slavkov."

 

Nachází se cca 10 km od Českého Krumlova, směrem na Černou v Pošumaví. Je situován v přírodě, nejbližší a stejnojmenná obec je 0,5 km vzdálena. Okolí tábora tvoří lesy, louky a pastviny.

V táboře samotném je dětem k dispozici 15 chatek (čtyřlůžkových, formou paland), což nám dovoluje nabídnout k rekreaci až 60 míst. Další chatky slouží pro personál a pro případ onemocnění, jako „marodky“. Tábor je vybaven hlavní budovou s moderní kuchyní, jídelnou, hernou, sklady, kancelářemi pro hlavního vedoucího a hospodáře a pracovníky kuchyně. V táboře se "táborníky" využívá: sociální zařízení, hřiště, posezení pod pergolou, ohniště a samozřejmě široké a krásné okolí.

Dětem se na táboře věnují vždy vyškolení, léty prověření a zkušení vedoucí. Stravování zajišťují profesionální kuchařky. O případné zraněné či nemocné se postarají zdravotníci či lékaři z nemocnice České Budějovice a i úklid, kromě chatek, je zajištěný. 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace