15. 02. 2016

Maminky budou mít v porodnici k dispozici svačinový pult

Matky a budoucí rodičky, ležící v nedávno otevřené nové porodnici v Českých Budějovicích, budou mít k dispozici svačinový pult s občerstvením mezi hlavními jídly. Českobudějovická nemocnice se tak postará o komplexní výživu rodiček.

„Zajištěním občerstvení pro matky na šestinedělí a rizikovém těhotenství chceme vyhovět požadavku samotných maminek. Nemocnice tak zajistí komplexní výživu pro ženy, které ji v období těhotenství a kojení potřebují nejvíce,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Břetislav Shon.

Více informací v tiskové zprávě - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.