CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni

Modernizace a obnova přístrojového vybavení Komplexního onkologického centra Nem. Č. Budějovice III

Oficiální název projektu: Modernizace a obnova přístrojového vybavení Komplexního onkologického centra Nem. Č. Budějovice III

Registrační číslo projektu: CZ.1.06/3.2.01/19.09744

Celkové náklady projektu: 133 711 050 Kč s DPH

Termín dokončení projektu: 31. 12. 2015

Předmětem projektu byla obnova a modernizace přístrojového vybavení Komplexního onkologického centra Nemocnice České Budějovice, a.s., konkrétně úseku teleradioterapie a radiodiagnostiky. V rámci projektu byl zakoupen nový v pořadí již druhý lineární urychlovač, který nahradil jeden ze dvou dosluhujících lineárních urychlovačů, kterými KOC Nemocnice České Budějovice, a.s. bylo vybaveno. Nový lineární urychlovač umožní nejmodernější metody ozařování, zejména umožní zavedení metody \"obrazem řízené radioterapie\" a metody \"ozařování kyvem technikou IMRT\". Uvedené technologie povedou k vyšší přesnosti a úspěšnosti radioterapie. V rámci tohoto projektu byl pro potřeby co nejpřesnější dostupné diagnostiky nádorových onemocnění zakoupen i nový CT přístroj, který je vybaven jedním z nejširších víceřadých detektorů na trhu těchto přístrojů. Přístroj bude sloužit nejenom k diagnostice, ale i ke sledování průběhu léčby nádorových onemocnění a k dispenzárním kontrolním vyšetřením po ukončení onkologické léčby. Přístroje této kvality jsou toho času pouze dva v ČR.

www.strukturalni-fondy.cz/iop

Šance pro váš rozvoj

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropské unie,

z evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje