CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

 

Nemocnice České Budějovice, a.s. – Nemocnice podporující zdraví (HPH)

 

Nemocnice České Budějovice, a.s., se 1. 4. 2016 zapojila do Mezinárodní sítě nemocnic podporujících zdraví (NPZ), čímž přijala dlouhodobý program podpory prevence a zdravého životního stylu. Tato síť je iniciovaná Světovou zdravotnickou organizací (WHO), řídí se mezinárodně uznanými principy, zásadami, doporučeními, standardy a na zdraví orientovanými ukazateli pro nemocnice a organizace poskytující zdravotnické služby. Členy sítě jsou kromě evropských zařízení také mnohé nemocnice z jiných světadílů.

V rámci programu Nemocnice podporující zdraví se zdravotničtí zaměstnanci NCB při své každodenní činnosti podílí na zvyšování uvědomění obyvatelstva a vytváření zdravého životního stylu hlavně edukační činností, poskytováním edukačních materiálů, edukačními pořady vysílanými ve vnitřním televizním okruhu. Vedení NCB vytváří pro své zaměstnance zdravé pracovní podmínky, organizuje preventivní prohlídky, postupnou rekonstrukcí pavilonů zlepšuje pracovní prostředí, poskytuje svým zaměstnancům různé benefity se zaměřením na upevňování zdravého životního stylu.

Nemocnice má pracoviště, která se cíleně zabývají prevencí, diagnostikou a léčbou různých onemocnění.

Kompletní seznam naleznete zde.

 

Národní linka pro odvykání kouření - 800 350 000

Společnost pro léčbu závislosti na tabáku - https://www.slzt.cz/home

Aktualizace provedena dne 19. 2. 2020

 

 

Nemocnice České Budějovice, a.s., se zapojila do projektu „Národní síť nemocnic a zdravotnických zařízení bez tabáku

odkaz na článek zde: 

http://www.nemcb.cz/upload/files/nemocnicni_zpravodaj_2020_c6_web.pdf

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace