21. 02. 2022

Nemocniční zpravodaj ÚNOR 2022

V únorovém čísle nemocničního zpravodaje tentokrát představujeme Psychiatrické oddělení, kde se dočtete o funkci jednotlivých stanic, o některých problémech současné společnosti a například i o tom, jak nově vzniklý Denní stacionář pomáhá lidem v adaptaci na běžný život po hospitalizaci na tomto oddělení.

V život uvádíme také nové rubriky jako např. Domácí lékař - tentokrát s informací o Paracetamolu a jeho užívání, nebo Lexikon zdraví, který v tomto čísle seznamuje čtenáře s Krevním tlakem a jeho úskalími.

Nechybí také zajímavé rozhovory. Vedle těch již na sociálních sítích zmíněných se dozvíte, kdo je novou vrchní sestrou na Psychiatrickém oddělení a jak se s novou pozicí sžívá, a něco více o práci vedoucího radiologického asistenta z pohledu Mgr. Dušana Hejny, který tuto funkci po dlouhých letech předal svému nástupci.

Děkujeme, že nás čtete a i svými komentáři dáváte podněty pro další čísla.

ČTĚTE ZDE