CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
04. 03. 2020

Nemocnice České Budějovice vyhlašuje omezení návštěv

 

Od 5. 3. 2020 není přístup na návštěvu umožněn těm, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku nebo bolesti svalů) a osobám, které se v posledních 14 dnech vrátily z oblastí s vysokým výskytem koronavirového onemocnění COVID-19. 

Všechny návštěvníky také žádáme, aby si při příchodu na oddělení nemocnice a při odchodu z návštěvy umyli ruce teplou vodou a mýdlem. Informaci o aktuálním režimu návštěv na jednotlivých odděleních poskytnou zdravotníci daného pracoviště dle vývoje epidemiologické situace. Přísnější režim může být zvolen na odděleních, kde jsou hospitalizováni pacienti nejvíce ohrožení možnou nákazou. Jedná se například o oddělení následné péče, plicní a onkologická oddělení či jednotky intenzívní péče,“ sdělil předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje