CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci

Sanitář/sanitárka

Požadavky:

Zdravotní způsobilost, odborná způsobilost ( Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání sanitáře, ap.), morální a trestní bezúhonnost.

Nástup: možný ihned

Nabízíme:

Práci na plný úvazek v nepřetržitém provozu , nadstandardní platové podmínky, možnost stravování, týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákonem, možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Kontakt:

Jindřiška Šandová, zaměstnanecké oddělení - tel. 387 87 2103, e-mail: sandova.jindra@nemcb.cz

Písemné žádosti včetně životopisu s přehledem dosavadní praxe  zasílejte na adresu  Nemocnice České Budějovice, a. s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu, resp. možno předat osobně.

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace