CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Biomedicínský technik

 

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Pozice vhodná i pro absolventy. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Další požadavky: Znalost AJ (min. úroveň B2), výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, ...), znalost práce v SW Corel, Adobe Photoshop, znalost programovacího jazyka JAVA výhodou, chuť a ochota se učit, nadstandardní pracovní nasazení, časoví flexibilita, ochota cestovat do zahraničí (všechna školení pro specifické pracovní úkoly zajistíme v rámci ČR nebo v zahraničí), předchozí praxe není nutností. 

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek , na akreditovaném pracovišti.  Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Předpokládaná náplň práce:

  • práce na elektrofyziologickém sále: práce s EKG záznamovým zařízením pro intrakardiální EKG, kardiostimulace, práce s 3D elektroanatomickými mapovacími systémy (CARTO,ENSITE PRECISION)

  • práce na kardiostimulačním sále a v kardiostimulační ambulanci: programování a měření implantabilních kardiostimulátorů a kardioverterů-defibrilátorů, péče o implantabilní materiál, práce s objednávkovým systémem, práce s nemocničním informačním systémem, práce se systémy dálkového sledování pacientů a kardiologickými implantáty: Home Monitoring, Care Link, aj.

  • zapojení se do řešení mezinárodních výzkumných studií v oblasti kardiologie, náplň práce se může částečně překrývat i s pozicí studijního koordinátora/technika

  • technická podpora IT, práce s databázemi, aj.

Nástup: od 1.4.2019 a dále, nejpozději však 1.7.2020

Kontakt pro zaslání CV:

Prof. MUDr. Mgr. Alan Bulava, Ph.D., email alanbulava@seznam.cz, tel. 387874389

 

 

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace