CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Nemocnice České Budějovice, a. s., vyhlašuje výběrové řízení na pozici REFERENT PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

O NEMOCNICI České Budějovice, a.s.

Nemocnice České Budějovice, a.s. disponuje 1 450 lůžky, čímž patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice. Její služby využívají klienti z celého jihočeského regionu. Nemocnice poskytuje základní, specializovanou a vysoce specializovanou péči prakticky ve všech medicínských oborech.

Nemocnice České Budějovice, a.s. zvítězila v roce 2015 v soutěži o Nejlepší nemocnici ČR pořádanou HealthCare Institute. V konkurenci 156 nemocnic s akutními lůžky se stala absolutním vítězem jak v hodnocení pacientů, tak v kategorii Finanční zdraví.

Ročně je v naší nemocnici hospitalizováno 57 000 pacientů, 28 000 pacientů podstoupí operační zákrok a narodí se zde 2 500 dětí.

 V českobudějovické nemocnici pracuje v průměru 2 750 zaměstnanců.

Pozice, o kterou se můžete ucházet

  • Referent právního oddělení

Náplň: smluvní agenda (revize a tvorba smluv, dodatků, výpovědí, dohod o ukončení smlouvy apod.), tvorba a revize vnitřních předpisů, vymáhání pohledávek, škodní agenda (řešení požadavků na náhradu škody na věcech včetně zastupování společnosti v přestupkovém a adhezním řízení), monitorování nových právních předpisů, právní analýzy a rozbory, posuzování žádostí o informace ze zdravotnické dokumentace a žádostí o kopie ze zdravotnické dokumentace.

Určeno pro: absolvent, právník s praxí

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo

Velmi dobrá znalost práva, orientace v problematice zdravotnického práva výhodou

Velmi dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem) a profesionální vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zájem o obor a ochota dále se vzdělávat, zodpovědnost a psychická odolnost, schopnost analytického a koncepčního myšlení a týmové práce

Znalost práce na PC (MS Office, Codexis, Internet)

Nabízíme:

Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Týden dovolené navíc (nad stanovený zákonný rámec)

Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Firemní mateřská škola

Možnost ubytování

Možnost dalšího vzdělávání v oboru

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaměstnanecké slevy

Možnost pružného rozvržení pracovní doby

Kontaktní údaje:

Vaše strukturované životopisy a motivační dopisy můžete zasílat na níže uvedenou adresu do 15.3.2019

Nemocnice České Budějovice, a.s.

Sekretariát vedení společnosti

Boženy Němcové 54

370 01 České Budějovice

Tel: +420 38 787 2011

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo