CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Radiologický asistent

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Pozice vhodná i pro absolventy. Slušné a vstřícné chování a vystupování, pracovitost a spolehlivost. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek v nepřetržitém provozu, v přátelském kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst, týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice a možnost celoživotního vzdělávání.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Traplová Daniela, zaměstnanecké oddělení , tel: 38 787 2111,   email: traplova@nemcb.cz. Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Zaměstnanecké oddělení Nemocnice České Budějovice,a.s.,  B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu, resp. možno předat osobně.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace