CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Lékař/lékařka pro chirurgické oddělení se specializací dětské chirurgie

Požadavky

Lékař/lékařka s atestací v oboru dětská chirurgie. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. 

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu na oddělení krajského významu. Jde o práci v jednosměnném pracovním režimu , s výkonem pohotovostních služeb.  Specializace v dětské chirurgii by byla využita nepravidelně, asi z jedné poloviny pracovní doby, druhá polovina pracovní doby by byla využita v chirurgii dospělých.  Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní mzdové podmínky, možnost ubytování na ubytovně nemocnice a týden dovolené navíc nad zákonný rámec.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Petr Pták, Ph.D. oddělení chirurgické, tel. 38 787 4101, e-mail: ptak.petr@nemcb.cz

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace