CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci

Nutriční terapeut/terapeutka

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Vzdělání v oboru nutriční terapeut. Specializace a praxe v oboru vítána, není však podmínkou. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Nabízíme:

Zajímavou práci na plný úvazek , v příjemném pracovním kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst,  týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, možnost celoživotního vzdělávání. Mzdové podmínky dle platného mzdového předpisu nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Oddělení obslužných činností - Antonín Vorel - vedoucí stravovacích služeb,tel: 721 760 744 e-mail: vorel.antonin@nemcb.cz. Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace