CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Farmaceutický asistent/Farmaceutická asistentka pro nemocniční lékárnu

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost ( včetně práce s cytostatickými látkami), trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Vzdělání farmaceutický laborant absolvující do r. 2005 nebo farmaceutický asistent. Pozice vhodná i pro absolventy.Aktivní zájem o oblast farmacie, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství a ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem. Náplň práce zahrnuje i přípravu individuálně vyráběných léčivých přípravků včetně cytostatik a dalších náročných lékových forem.

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti krajského významu,ve stabilním a vysoce profesionálním prostředí. Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

PharmDr. Ondřej Pavlíček,PhD., - vedoucí lékárník , tel: 387 873 100-01, email: pavlicek.ondrej@nemcb.cz Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace