CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Lékař/lékařka pro ambulanci lékařské genetiky

Požadavky

Lékař  s dokončeným základním , nejlépe pediatrickým eventuelně interním kmenem, se zájmem o lékařskou genetiku. Požadováno bude zařazení do vzdělávacího programu v oboru lékařská genetika. Lékař s atestací v oboru klinická genetika předností. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění.

Nabízíme:

Zajímavou práci na krajském akreditovaném pracovišti v jednosměnném provozu, výhodné pracovní a mzdové podmínky dle platného mzdového předpisu nemocnice , dobré podmínky pro odborný růst, možnost ubytování na ubytovně nemocnice ,týden dovolené navíc nad stanovený rámec, možnost celoživotního vzdělávání.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Vedoucí lékař MUDr. Kantorová Eva - ambulance lékařské genetiky, tel. 38 787 3000, e-mail: ekant@nemcb.cz

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace