CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Všeobecná sestra pro perioperační péči

Láká Vás práce v nemocnici? Přijďte pracovat mezi nás. Do našeho týmu na Centrální operační sály hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici perioperační sestra.

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost, dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Specializace v oboru perioperační sestra vítána, není však podmínkou. Pozice vhodná i pro absolventy. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem. Znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita. Předložit doklady o odborné způsobilosti, bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti.

Náplň hlavní pracovní činnosti:

  • výkon práce všeobecné sestry pro perioperační péči pro operačnéí obory traumatologie-      ortopedie- plastická chirurgie, urologie-gynekologie, neurochirurgie, oční-ORL
  • příprava instrumentária , zdravotnických prostředků a jiného potřebného materiálu a pomůcek před, v průběhu a po operačním výkonu
  • zajišťování stálé připravenosti pracoviště ke standardním a speciálním operačním výkonům
  • instrumentace při operačních výkonech
  • Další činnosti specifikované v Popisu pracovního místa

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný nebo částečný úvazek v jednosměnném provozu s pohotovostními službami, v akreditovaném zdravotnickém zařízení.  Náborový příspěvek,  dobré podmínky pro odborný růst, podporu dalšího vzdělávání, osobního a profesního rozvoje, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, dotované závodní stravování, slevy v nemocniční lékárně, slevy ve sportovním centru "Delfín", možnost bezplatného využívání zaměstnaneckých parkovišť, ap.

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Kontaktní pracovník: Bc. Brejšková Soňa, tel.38 787 4188, manažerka centrálních operačních sálů,  e-mail: brejskova.sona@nemcb.cz.

Žádosti včetně strukturovaného životopisu  zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu resp. možno předat osobně.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje