CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Všeobecná sestra

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Pozice vhodná  pro všeobecnou sestru, která se chce učit novým věcem a být ochotna dále se vzdělávat. Slušné a vstřícné chování, vystupování, pracovitost, spolehlivost a obliba práce na oddělení podmínkou.

Nabízíme:

Zajímavou, odbornou práci na plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu na  ORL oddělení. Nabízíme zaškolení v přátelském kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst s možností celoživotního vzdělávání,  týden dovolené nad zákonný rámec, zvláštní příplatek  a možnost ubytování na ubytovně nemocnice. 

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Traplová Daniela, tel: 38 787 2111, zaměstnanecké oddělení,  e-mail: traplova@nemcb.cz.

Žádosti včetně životopisu  zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu resp. možno předat osobně.

 

 

Dobrovolníci

Nemocnice České Budějovice a.s. hledá dobrovolníky na výpomoc v současné epidemiologické situaci. Současný vývoj a šíření nemoci COVID-19 má dopady i v řadách těch, kteří zajišťují poskytování zdravotních služeb. Blíží se doba, kdy bude potřeba posílit zaměstnance NCB a pomoc jim s péčí o pacienty. Potřebujeme vytvořit databázi těch, kteří jste ochotni vypomoci. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete zde.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace