CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci

Děkovné dopisy

 

Poděkování za příkladnou péči na oddělení následné péče

Vážení. Chtěl bych vyjádřit upřímné poděkování za příkladnou péči kolektivu 3. patra LDN zdejší nemocnice při mé hospitalizaci. Děkuji.

 

Miroslav Urban


 

Poděkování za péči na kardiologickém vyšetření

Dobrý den, dne 23.5.2016 jsem prodělala vyšetření SKG na kardiologickém oddělení Vaší nemocnice. Píši Vám i z pověření dvou pacientek z pokoje č. 107 paní Jany K. z Písku a paní Olgy W. z Vyššího Brodu. Velmi chceme ocenit opravdu profesionální přístup k pacientům ze strany lékařského personálu i ze strany sestřiček. Perfektní informovanost o úkonech, kterým jsme se měly podrobit, také okamžité informace o výsledcích, perfektní péče a příjemné a obětavé chování personálu. Samozřejmě nelze vzpomenout i na příjemné prostředí a perfektní čistotu. Jménem již výše jmenovaných pacientek Vám chceme moc poděkovat.

S pozdravem

Vera S. z Písku


 

Poděkování gynekologicko-porodnickému a neonatologickému oddělení

Dobry den,

tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi, který mě rodil,  a sestram, které asistovaly při porodu. Sestřičkám z Neonatologického oddělení, oddělení ěestinedělí a poporodní. Děkuji všem , co se o mne a mé miminko pečlivě starali, máte ode mě VEKLÉ DÍK, byla jsem se všemi velice spokojená. Přeji vám všem hodně spokojených pacientek a maminek.      

S pozdravem Petra J.


 

Poděkování za přístup a péči na gynekologicko-porodnickém a neonatologickém oddělení

Vážení,

lehce se zpožděním, ale přesto ráda, bych dodatečně poděkovala za přístup a péči, která se mi dostala v souvislosti s porodem dcerky v Nemocnici  c. B. Sice jsem před samotnou „akcí“ nestihla absolvovat domluvenou prohlídku porodního boxu a oddělení šestinědělí, ale vůbec to nevadilo. Veškerý personál, se kterým jsem se setkala na sále, byl velmi milý a jednal profesionálně. Zejména oceňuji přístup MUDr. Velemínského, který navozuje klidnou, přátelskou atmosféru, jedná profesionálně a zároveň respektuje rodičku jako svébytnou bytost, která má své požadavky i přání. Také MUDr. Maiznerová, která vedla konečnou fázi porodu, byla velmi zručná a zároveň klidná. Jména porodních asistentek, bohužel, neznám, ale byly také příjemné a nenutily žádné „strojově zažité postupy“. Zkrátka, porod jsem si opravdu užila v pravém slova smyslu a byl to velmi silný a pozitivní zážitek. Sestřičky na oddělení šestinedělí musím také (až na jednu výjimku) moc pochválit za jejich obětavou péči. Dík patří rovněž dětským sestrám, které nebyly žádnými mentory, ale spíše příležitostnými koučkami. Také musím poděkovat za úhradu nadstandardního pokoje i pro mého partnera.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ing. Bc. Veronika J., Ph.D.


 

Poděkování personálu Plicního oddělení a Oddělení nukleární medicíny

Dobrý den,

dovoluji si tímto pochválit personál oddělení Plicní TBC a Oddělení nukleární medicíny za naprosto profesionální a lidský přístup k pacientovi.

Zejména musím pochválit paní MUDr. Ivu Tolingerovou, která mne velmi pečlivě vyšetřila a vše důkladně i srozumitelně vysvětlila. Takto si představuji špičkovou zdravotní péči.

Děkuji.

S pozdravem

Ing. Bc. Martin P.  z Českých Budějovic


 

Poděkování porodnici

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování a obrovskou pochvalu budějovické porodnici. Musím vyzdvihnout naprosto profesionální a zároveň lidský přístup jak na porodním sále, tak na oddělení šestinedělí a poté i na oddělení neonatologie. V nemocnici jsem strávila 11 dní a za celou dobu jsem se nesetkala s tím, že by byl někdo z personálu nepříjemný nebo mě odbyl. Naopak všechny lékařky i sestřičky napříč všemi odděleními, se kterými jsem se setkala, byly velice milé, ochotné poradit, pomoci, vysvětlit...Velice jim děkuji jak za bezproblémový porod, tak za následnou péči jak o mě, tak o miminko. Z celého pobytu si odnáším pocit, že jsem měla to štěstí rodit v zařízení, které je na špičkové úrovni ve všech směrech. Mrzí mě, že o budějovické porodnici kolují pověsti pramenící z doby dávno minulé, zřejmě ještě za minulého režimu, které straší budoucí maminky nelidskostí hraničící až s „krutostí“ tamního personálu. Jestli to tak bylo dříve, nevím, nemohu soudit (a opravdu je možné že ano), ale nyní již nic z toho není pravda a já si přístup a péči opravdu nemohu vynachválit. (Podotýkám, že nejsem jediná, všechny maminky, se kterými jsem se v porodnici seznámila, byly také velmi spokojené.) Jsem ráda, že jsem shodou okolností nakonec rodila právě tady, byť jsem původně měla rodit jinde, protože nyní vím, že pokud tady nastane nějaká komplikace, nějaký problém, jsou ho zde schopni okamžitě řešit, aniž by dítě kamkoli převáželi. Příjemným bonusem je modernost, útulnost a praktičnost nové budovy, perfektní vybavení jak na hekárně a porodních sálech, tak i na pokojích, kde je vše výborně vymyšlené a při ruce, prostředí je příjemné a veselé, a to celé je k dokonalosti dotažené tím, že si nemusíte nosit vlastní výbavičku pro miminko, protože tady Vám vše věnují, případně zapůjčí (plenky, přebalovací podložky, oblečky, hygienické potřeby atd.) - narozdíl od některých jiných porodnic, kde si musíte donést i vlastní toaleťák. Tuto porodnici budu rozhodně doporučovat všem nastávajícím maminkám.

Charlotte E.


 

Poděkování sestřičkám Ženského oddělení

Dobrý den,

chtěla bych pochválit sestřičky z dospávacího pokoje - odd. konzervativní gynekologie, dne 2.2.2016. Vzorně se o nás staraly a zpříjemnily nám pobyt.

Přeji hezký den

Anna B. z Českých Budějovic


 

Poděkování týmu Perinatologie

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za výbornou péči na Gynekologii - 4.patro Perinatologie. Byla jsem hospitalizována 18.4.2016 pro tachykardii plodu. Díky přístupu lékařů a především ochotě sestřiček jsem brzy ztratila obavy a věděla jsem, že je o nás dobře postaráno.

Obzvlášť velký dík patří celému týmu sestřiček, které byly vždy usměvavé, pečlivé (nikdy se nazapomněly zeptat, zda je vše v pořádku, jak se cítíme a zda něco nepotřebujeme), v rámci jejich kompetence se vždy snažily pomoci a odpovědět na naše dotazy. Pokud byly dotazy odborné, předaly je dále ošetřujícímu lékaři. Velmi přispěly k psychické pohodě všech pacientek.

Toto oddělení je určitě příkladným oddělením, jak si pacienti představují dobrou péči v nemocnici.

Jedinou vadu na kráse představovala již tradičně strava, která je naštěstí na tomto oddělení obohacena o bílý jogurt, ovocný kompot a mysli. Kvalita ostatního jídla je ovšem nízká a za obzvláště alarmující považuji dietu pro diabetiky, která rozhodně neobsahuje 5-6 porcí ani dostatek zeleniny a masa. Zato obsahuje obrovské množství pečiva. Toto však není rozhodně kritika pro Perinatologii, ale stížnost na kuchyni.

S pozdravem a díkem za kvalitní péči

Radka H.


 

Poděkování lékařům

Dobrý den,

dne 14. 12. 2015 jsem byl po dopravní nehodě převezen na traumatologické oddělení Českobudějovické nemocnice, chci tímto poděkovat lékařům ze ZZS za jejich bezvadně odvedenou práci dále jmenovitě panu Primáři Pavlu Kopačkovi a týmu zdravotních sestřiček z oddělení trauma jip za velmi lidský a naprosto profesionální přístup k mé osobě. Dále bych chtěl tímto poděkovat Mudr. Kloubovi a jeho týmu ať už sálových sester, anesteziologů a dalším lidem, kteří se podíleli na mém léčení. Poděkování patří i lékařům na lůžkové části traumatologického oddělení a sestrám za bezvadnou péči ochotu a vstřícnost a profesionálně odvedenou práci. Dále patří velký dík paní primářce Jitce Cábkové na oddělení ONP šesté patro, sestřičkám na tomto oddělení panu dr. Vítu Valdhauserovi lékaři na tomto odd. Dále pak chci poděkovat paní primářce a sestrám a rehabilitačním odd. na druhém patře za bezvadně odvedenou práci při mé rehabilitaci po DN. V neposlední řadě chci poděkovat všem lékařům sestrám panu primáři na kardiologickém oddělení Českobudějovické nemocnice za záchranu života a bezvadnou péči o mou přítelkyni p. Alenku K., která zde byla hospitalizována.

Jirka B.


Poděkování za léčbu 

Ráda bych srdečně poděkovala za operaci a následnou péči panu MUDr. Jakubovi Šefrovi, odd. neurochirurgie. Velmi jsem ocenila nejen lékařské výkony, ale krásné gesto aktivní telefonické zprávy o výsledku operace i léčení mého otce. Srdečně děkuji personálu oddělení traumatologie a všem dalším souvisejícím odborným službám v nemocnici za laskavou a obětavou péči. Pochvalu bych také poslala personálu telefonní ústředny na vstřísný přístup a trpělivé i opakované spojování.

Bohumila L. z Tábora.


 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace