CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Nemocnice České Budějovice, a. s. oznamuje, že zahájila výběrové řízení v rámci projektu CZ.1.06/3.2.01/05.06560 IOP „- Modernizace a obnova přístrojového vybavení komplexního kardiovskulárního centra Nemocnice České Budějovice a.s. “

 

Od 14.9.2010. jsou potřebné informace zveřejněny v Informačním systému o veřejných zakázkách – uveřejňovaní subsystém). Celé znění zde: odkaz č.1, odkaz č.2.

 

Od 17.9. 2010 byly informace zveřejněny rovněž v Doplňku k Úřednímu věstníku Evropské unie (Úř. věst. EU/S), v databázi TED (Tenders Electronic Daily). Celé znění zde.

 

Další odkazy:

Strukturální fondy IOPŠance pro váš rozvoj

Tento projekt „ Nemocnice České Budějovice - Modernizace a obnova přístrojového vybavení komplexního kardiovaskulárního centra “ je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace