Pobyt doprovodu dítěte v nemocnici

Při hospitalizaci dítěte mladšího 6 let je možnost přijetí doprovodu dle volné kapacity lůžek.

Ve výjimečných případech může být doporučen pobyt doprovodu na oddělení u dítěte staršího 6 let.

V tom případě musí schválit žádost o pobyt doprovodu revizní lékař zdravotní pojišťovny dítěte.

Na ubytovně oddělení lze poskytnout placené ubytování doprovodu, např. u dětí starších 6 let za 350 Kč/noc.

Přednostně přijímáme kojící matky, doprovod pečující o onkologicky nemocné dítě, doprovod pro nácvik rehabilitace a léčby.

Během dne může být na oddělení po domluvě s ošetřujícím lékařem přítomen doprovod dítěte, a to bez nároku na lůžko a stravu. Doprovod musí respektovat režim oddělení a pokyny ošetřujícího lékaře.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.