CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Řízení kvality a bezpečnosti

Ve dnech 5. a 6. června 2019 se v Nemocnici České Budějovice, a.s. uskutečnilo hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných služeb, takzvaná reakreditace. Hodnotitelský tým České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví posoudil úroveň poskytovaných zdravotních služeb v českobudějovické nemocnici jako vyhovující ve všech standardech a ukazatelích a nemocnice tak obdržela certifikát kvality a bezpečí s platností na tři roky.

„Velmi mě těší, že členové hodnotitelského týmu mimo jiné velmi pozitivně hodnotili mimořádnou vstřícnost všech zdravotníků, se kterými přišli během reakreditace do kontaktu. Nemocnici České Budějovice a tímto samozřejmě také všem jejím pacientům k reakreditaci gratuluji!“ uvádí hejtmanka Jihočeské kraje Mgr. Ivana Stráská.

„Mám radost, že opět mohu celému týmu naší nemocnice poděkovat. Konkrétně pak musím jmenovat doc. MUDr. Jozefa Filku, Ph.D., náměstka pro řízení kvality a bezpečí poskytované péče, který odvádí výbornou práci,“ říká MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D., předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s.

 

Dne 20. 9. 2016 proběhlo v rámci VII. celostátní konference České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. vyhlášení výsledků projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2016. 
Nemocnice české Budějovice, a.s., se stala absolutním vítězem tohoto projektu. Je to uznání dlouhodobého trendu v oblasti řízení kvality a bezpečí v českobudějovické nemocnici.

pro zvětšení klikněte na obrázek

Nemocnice České Budějovice, a.s. dne 31. 3. 2016 úspěšně absolvovala 2. stupeň auditu pro získání certifikace systému bezpečnosti informací a tímto se stala držitelem certifikátu systému bezpečnosti informací dle normy ISO/IEC 27001:2013, který byl udělen společností Tayllor & Cox s.r.o. pro celou nemocnici.

Cílem zavedení systému řízení bezpečnosti informací podle normy ISO 27001 je zabránit neoprávněnému nakládání s informacemi ve všech formách jejich výskytu, zajistit jejich dostupnost a integritu nutnou k podpoře poskytování komplexní zdravotní péče. Tyto opatření omezí možná narušení činnosti nemocnice následkem bezpečnostních incidentů a přispěje tím k zachování jejího dobrého jména (více v příloze certifikace).

Certifikát

pro zvětšení klikněte - Certifikát  / Zertifikat / Certificate

  

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace