CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Poslání společnosti

Poskytujeme základní zdravotní péči pro okres České Budějovice a specializovanou i vysoce specializovanou zdravotní péči prakticky ve všech medicínských oborech pro celý jihočeský region a některé oblasti sousedících krajů.

Poslání naší Nemocnice České Budějovice spatřujeme v moderním pojetí péče o nemocného, se vším, co k tomu v 21. století patří. Usilujeme o kvalifikovaný, lidský a vstřícný přístup, který respektuje osobnost jednotlivce.

Našim službám se snažíme dávat lidský rozměr. Nechceme být pouhým „servisem pro opravu technických závad". Sympatický je nám naopak postoj významného českého lékaře, prof. MUDr. Josefa Charváta (1897–1984), který vybízel k syntetickému pohledu na nemocného, kdy fyzická onemocnění a vnitřní pocity pacienta nelze oddělovat.

Jste s našimi službami spokojeni?

Vaše postřehy jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou. Budeme rádi, když nám své podněty na zlepšení našich služeb sdělíte. Můžete je poslat na e-mailovou adresu: spokojenost@nemcb.cz

Velice vám děkujeme!

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace