Lékařská služba první pomoci pro dospělé

- zajišťuje primární ošetření nezávažných stavů

TELEFON: 387 878 001

Ordinační doba

Po – Pá: 18.00 – 22.00 hodin

So, Ne, svátky: 9.00 – 21.00 hodin

LSPP pro dospělé naleznete v dolním areálu Nemocnice České Budějovice, pavilon G, přístup z ulice generála Svobody.

LSSP dospělý

Navigační leták Nemocnice České Budějovice a. s. (zobrazí se po rozkliknutí odkazu)

MIMO ORDINAČNÍ HODNINY LSPP MŮŽETE MŮŽETE VYUŽÍT POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY VŠECH ODDĚLENÍ NEMOCNICE ČESKÉ BUDĚJOVICE, a. s.

ZUBNÍ POHOTOVOST NENÍ MIMO ORDINAČNÍ HODINY DOSTUPNÁ.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.