CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Nádory pohybového aparátu

 

                                                            

AMBULANCE NOVOTVARŮ

 

 

 

lékař

ordinační den

ordinační doba

MUDr. Krejčí Filip

čtvrtek

08:30 - 10:00

 

Kontakt:

MUDr. Krejčí Filip: kref@centrum.cz

 

ONKOLOGICKÁ ORTOPEDIE

Onkologická ortopedie je obor zabývající se diagnostikou, operační léčbou a dispenzarizací pacientů s benigními, i maligními nádory pohybového aparátu.  Na našem oddělení provádíme komplexní diagnostiku nádorových onemocnění skeletu a měkkých tkání. U benigních nádorů indikujeme operační terapii v případě, že ohrožují pevnost kosti nebo ji svým růstem deformují. U maligních nádorů se setkáváme především se skeletálními metastázami, které ohrožují pacienty patologickou zlomeninou, a proto je často indikujeme k operační terapii spočívající v odstranění metastázy a výplni kostním cementem nebo v implantaci speciálního typu endoprotézy. Tumory v oblasti měkkých tkání pohybového aparátu ošetřujeme individuálně. Buď exstirpací (což je prosté vynětí nádoru), nebo provedeme nejdříve bioptické vyšetření (získání vzorku tkáně) a až dle výsledku volíme další postup. Primární nádory měkkých tkání a kostí nejasného původu detailně vyšetříme a odesíláme k další léčbě na specializovaná klinická pracoviště v Praze a Brně.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace