kvalita a bezpeci

Gynekologicko - porodnické oddělení – stanice rizikového a patologického těhotenství

Počet lůžek 27
Staniční sestra Mgr. Eva Marková
Areá horní
Pavilon K
Podlaží 2. patro
Telefon - inspekce +420 387 874 451

Charakteristika stanice:

Na stanici jsou hospitalizovány těhotné ženy s rizikovým či patologickým průběhem těhotenství, jejichž stav je alespoň relativně stabilizovaný. Je zajištěna návaznost na jednotku intenzivní porodnické péče.

Pokoje na stanici jsou třílůžkové s vlastním hygienickým zázemím. Tato stanice nemá k dispozici návštěvní místnost, návštěvy jsou od 14:00 do 18:00 hodin a jsou povoleny přímo na pokoji k lůžku. K dispozici je jeden jednolůžkový pokoj, který je vybavený televizorem, ledničkou, vlastním sociálním zařízením, skříní, telefonem a sedací soupravou. Strava je zajišťována dle výběru po telefonické domluvě s nutriční terapeutkou každé ráno. Cena za jednolůžkový pokoj se odvíjí od délky pobytu.

Den přijetí do péče Nemocnice České Budějovice, a.s. a den propuštění se pro účely stanovení celkové ceny považují společně za jeden ošetřovací den, tzn. že den propuštění se do celkové ceny nezapočítává.

Délka pobytu Cena za 1 ošetřovací den
1. - 5. den 1200,- Kč
6. - 10. den 700,- Kč
11. - 15. den 500,- Kč
16. - 20. den 300,- Kč
21. a více dní 100,- Kč
Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.