CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

Informace - COVID 19

 

Porodní asistentky při kontaktu se ženou odeberou informace ohledně důvodu jejího příchodu a také informace ke zjištění podezření na COVID-19 (respirační potíže, kašel, horečka, kontakt s osobou, u které byla prokázána infekce COVID-19, pobyt v rizikových oblastech).

Pokud žena neguje podezření na nákazu koronavirem, probíhá standardní příjem k hospitalizaci.

Pokud pacientka udává potíže ve smyslu podezření na COVID-19, je izolována v k tomu určené místnosti, kde je určen další postup podle rozhodnutí lékaře GPO a lékaře infekčního oddělení. 

Přítomnost doprovodu u porodu je možná, maximálně v počtu 2 osob s protiepidemickými opatřeními. Přístup není umožněn těm, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota na 37°C, bolest v krku nebo bolesti svalů). Doprovod používá ochranu úst a nosu.

Prosíme všechny budoucí maminky, aby se vybavily do porodnice několika ústenkami (i vlastní látkové). Doporučujeme, aby je nosily po celou dobu hospitalizace. Dále žádáme o maximální dodržování důsledné hygieny rukou během hospitalizace. Všechny pokoje jsou vybaveny dezinfekčními prostředky na ruce.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace