Gynekologicko - porodnické oddělení - stanice perinatologie

Podlaží 4. patro
Telefon - inspekce +420 387 874 455

Charakteristika stanice:

Na stanici perinatologie jsou hospitalizované ženy s rizikovým či patologickým průběhem těhotenství. Dále rodičky s komplikovaným průběhem šestinedělí a ty, které porodily novorozence vyžadující intenzivní či intermediární péči a tudíž nemohou být s matkou společně na stanici šestinedělí. Tyto maminky jsou umístěny na stanici perinatologie a jsou jim dle jejich aktuálního zdravotního stavu umožněny návštěvy za dítětem na neonatologické oddělení.

Pokoje na stanici perinatologie jsou dvoulůžkové s vlastním hygienickým zázemím. Jsou zde k dispozici 2 nadstandardní jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny TV, lednicí, varnou konvicí a lůžkem pro doprovod. Samozřejmostí je vlastní hygienické zázemí. Strava je zajišťována dle výběru dietní sestrou každé ráno.

Cena za den pobytu činí 1.200,- Kč, den příchodu a odchodu se počítá jako jeden den. Bude-li chtít přespat doprovod, je jeho cena pobytu za den 500,- Kč, bez zajištěné stravy.

Návštěvní doba na nadstandardních pokojích je od 07.00 do 19.00 hod při respektování lékařských a ošetřovatelských výkonů a pravidel, která jsou samostatně stanovena pro doprovod.