Gynekologicko – porodnické oddělení - poradna pro riziková a patologická těhotenství

Lékař

MUDr. Romana Hrotková

MUDr. Oldřich Štěpánek

Sestra Mgr. Eva Marková, Renata Davidová
Areál Horní
Pavilon K
Podlaží přízemí
Telefon - inspekce +420 387 874 527

Náplň činnosti:

Komplexní konziliární vyšetření těhotných žen s rizikovým či patologickým těhotenstvím odeslaných do perinatologického centra. Návrh dalších opatření, rozhodnutí o eventuelní hospitalizaci či způsobu vedení porodu. Ve výjimečně vzácných a závažných případech je zajištěna návaznost na velice úzce specializovaná superkonziliární centra. Nutné doporučení odesílajícího gynekologa.