CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci

Pracoviště hematologie


Mgr. Naďa Roučková, vedoucí pracoviště

Zástupce vedoucí pracoviště
MUDr. Ivan Vonke, MBA

Mapa areálu


Kontakty

telefonemail
387 873 552 hematologie@nemcb.cz

Pracoviště hematologie (PHEM) pracuje v nepřetržitém režimu, provádí hematologická vyšetření morfologie krevních buněk a koagulace krve.

K základnímu morfologickému vyšetření a komplexnímu stanovení koagulačních parametrů pracoviště využívá plně automatizované systémy. PHEM provádí také speciální morfologická vyšetření buněk krve a vyšetření kostní dřeně včetně speciálních barvení. Zabývá se také morfologií buněk v jiných tělních tekutinách.

Samostatnou problematikou je na jedné straně vyšetření stavů nadměrného srážení krve a na druhé straně vyšetření základních funkcí krevních destiček.

PHEM zajišťuje a koordinuje komplexní diagnostiku ve spolupráci s ostatními laboratořemi a zároveň úzce spolupracuje v rámci NCB se specializovanou hematologickou ambulancí.

Seznam vyšetření zde

Žádanky ke stažení:

Krevní obraz a cytochemie

Koagulační vyšetření

Krevní obraz - hromadná žádanka

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace