hc

MUDr. Michaela Zatloukalová

Mapa areálu

Základní informace:

2. oddělení následné péče se zabývá léčbou chronicky nemocných pacientů, zpravidla překládaných z akutního odd. nemocnice. V jeho péči jsou mimo jiné pacienti v dlouhodobém bezvědomí. Oddělení je ve spojení s agenturami domácí péče, pečovatelskou službou a sociálními ústavy. Jeho součástí jsou interní a neurologická ambulance. Oddělení disponuje dvěma padesátilůžkovými stanicemi standartní péče a 6 lůžky tracheostomovaných pacientů v dlouhodobém bezvědomí. Stabilizovaní pacienti nevyžadující každodenní nemocniční péči jsou propouštěni do domácího prostředí, event., pokud si podají žádosti o umístění do ošetřovatelských ústavů, po výzvě ústavu nejdříve akceptujícího žádost o umístění, mohou být překládáni i přímo „z lůžka na lůžko“.

V rámci 2. oddělení následné péče pracuje echografická laboratoř, EMG laboratoř, EEG laboratoř a spánková laboratoř v Dolním areálu s celým komplexem vysoce specializovaných druhů vyšetření, většinou prováděných za hospitalizace, ale i ambulantně.

Ambulance:

dohody

387 878 228

dr. Čížková

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje ISO 27001.