CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci
05. 01. 2018

O novou porodnici českobudějovické nemocnice je stále velký zájem. Dokazuje to statistika za minulý rok.

Nemocnice České Budějovice přivedla v roce 2017 na svět 2469 dětí. Převahu tentokrát měli chlapci, kterých bylo 1270 (dívek 1199).

„Sice jsme nepřekonali rekord z roku 2016, kdy se u nás narodilo 2587 dětí, ale oproti letem předešlým je to stále nadprůměrné číslo,“ uvádí primář neonatologického oddělení MUDr. Milan Hanzl, Ph.D. a dodává, že v roce 2014 se v českobudějovické porodnici narodilo 2267 dětí, o rok později 2374. „Těší nás, že jsou u nás maminky spokojené. Vítají komfort, který nová porodnice nabízí, a profesionální péči personálu. Odezva je převážně kladná, většina maminek se k nám ráda vrací,“ říká primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Petr Sák, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace