CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
hc

Technické oddělení (zdravotnická technika)

 

  Telefon E-mail

Vedoucí

Radek Marcín, DiS., MBA

387 87 2224 radek.marcin@nemcb.cz

Zástupce vedoucího

Vladimír Kubec

387 87 2220 kubec@nemcb.cz

 

Oddělení stavebních investic

 

 

Telefon

E-mail

Vedoucí oddělení                                                  

Ing. Bostl František

387 87 2222

bostl@nemcb.cz

 

Oddělení IT

 

 

Telefon

E-mail

Vedoucí oddělení                                                  

Ing. Majer Pavel

387 87 2040

majer@nemcb.cz

 

Oddělení obslužných činností

 

  Telefon E-mail

Vedoucí oddělení

Marcín Zdeněk, MBA

 

 606 655 855

marcin@nemcb.cz

Zástupce vedoucího odd.

Pracoviště Správy budov a ploch

Tonzar Petr

606 751 434

tonzar@nemcb.cz

Pracoviště Vodohospodářských služb

Beran František

723 847 077

beran@nemcb.cz

Pracoviště Zdravotnické dopravy

Pracoviště Informační a bezpečnostní služby

Bílý František

607 781 972

bily@nemcb.cz

Pracoviště Úklidové služby

Klenka Josef

 

775 260 371

 

klenka.josef@nemcb.cz

Pracoviště Ubytovací služby

Ing. Valko Jan

 

775 110 823

ubytovna@nemcb.cz

Pracoviště Odpadové služby

Kníže Richard

607 500 048

knize@nemcb.cz

Pracoviště Sklady

Hlach Jan

775 977 452
 hlach@nemcb.cz

Pracoviště Prádelenské služby

Kůtová Martina

 

 606 866 345

 

pradelna@nemcb.cz

Pracoviště  Stravovací služby

Vorel Antonín

721 760 744

 

vorel.antonin@nemcb.cz

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje ISO 27001. logo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace