18. 02. 2021

Informace k vydávání potvrzení o výsledku antigenního testu SARS-CoV-2 k doložení při překročení hranic České republiky

Antigenní odběrové centrum Nemocnice České Budějovice, a.s. vystavuje pro účely zejména pendlerů dvojjazyčné oficiální potvrzení o výsledku antigenního testu SARS-CoV-2 k doložení při překročení hranic České republiky dle vzoru Ministerstva zdravotnictví ČR. Upozorňujeme, že není možné potvrzovat rozmanité donesené dokumenty v různých jazycích.

Děkujeme za pochopení, naši pracovníci odběrového centra dělají vše, co je v jejich silách.