10. 01. 2020

Doc. MUDr. Jiří Stehlík, CSc. je nově ředitelem Úseku chirurgických oborů Nemocnice České Budějovice, a.s.

Úsek chirurgických oborů Nemocnice České Budějovice, a.s. má nového ředitele.

Od 1. ledna 2020 tuto pozici zastává doc. MUDr. Jiří Stehlík, CSc., emeritní primář Ortopedického oddělení.

„Zásluhou docenta Stehlíka je Ortopedické oddělení jedním z nejlépe fungujících oddělení českobudějovické nemocnice a zároveň široce respektovaným pracovištěm v oboru ortopedie. Panu docentovi, který se těší obrovské přirozené autoritě, přeji v jeho nové funkci potřebnou trpělivost,“ uvádí předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Plné znění tiskové zprávy: https://bit.ly/383Fsyf.