kvalita a bezpeci
16. 05. 2016

Známé osobnosti po roce opět pomáhají

Pomáháme fotbalem 2016

Letošní ročník akce Pomáháme fotbalem 2016, která se uskuteční v neděli 29. 5. 2016, na vás čeká několik novinek. První z nich je místo akce, které bude v Českých Budějovicích na Dynamu.Druhou novinkou je turnajový model. Již nebudou vidění jen týmy Real Top Praha a Mádl team, ale těšit se můžete na nově vytvořený tým poskládaný z členů Motoru, Dynama a Jihostroje.

Akci obohatí 3 koncerty předních československých umělců: Xindl X, Ewa Farna a poslední vítězka Československo hledá superstar Emma Drobná.

Těšit se můžete opět na charitativní bazar Emmy Smetana, kde si budete moci koupit oblečení a jiné předměty od známých osobností.

Samozřejmostí budou také různé skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti, které pro vás zajistí E.on ve spolupráci s Faktor teamem.

Více infomací o akci - zde

Tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.